środa, 22 marca 2017

Nie ma to jak sobie zaplanować przyszłość.

Kiedyś zrobiłam sobie obietnicę, że raz w życiu pójdę na koncert Metalliki  pod warunkiem, że zjawią się w Krakowie. Słowo się rzekło a ja miałam jasne przeczucie, że i kobyłka stanie u płotu promując Hardwired. Tak czasami miewam przebłyski jasnowidzenia ;-)

Teoretycznie mogłam kupić bilety wczoraj o 11.00. No ale teoria swoje a praktyka swoje. Moje konto na stronie Mety było niedostępne i nie mogłam pobrać kodu na bilety. Nastąpiło masowe przeciążenie serwera :D:D:D A życie toczy się dalej, trzeba było polecieć do szkoły, robić zakupy, obiad itd. Liczyłam się z wizją odsłuchiwania koncertu spod Tauron Areny, z parkingu, bo widząc tę zwiechę zaczęłam przypuszczać, że 24 marca będzie się działo to samo kiedy ruszy ogólnodostępna przedsprzedaż biletów. I tak mieszając w garach sprawdziłam raz jeszcze to swoje konto i piorunem popędziłam do komputera zakupić bilety.W nosie mam, że miejsce na trybunach dostało mi się prawie na obrzeżach galaktycznych. To nie ma dla mnie znaczenia. Ignoruję narzekania ludzi na ceny biletów, bilety imienne i inne niezadowolone głosy. Kasę na ten koncert ściskałam w skarpetce od ubiegłego roku, więc mi to lotto. Ważne, że wiem co będę robić 28 kwietnia 2018

\m/

9 komentarzy:

 1. No to się natrzepiesz fryzurą ;-)))
  ja już chyba się zestarzałem - nie wiem czy wytrzymał bym taki koncert - cóż zdrowie i układ nerwowy nie to co kiedyś ;-)
  Ps. czekam na relację!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Makro naciągam włosy, żeby szybciej urosły :D

   Usuń
 2. Uwielbiam Metallice, rodzinnie zresztą, czyli z synem i wnukiem na pokładzie:)
  Nagrasz i puścisz 29 kwietnia 2018:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ikroopko, nie wiem czy będę w stanie cokolwiek nagrywać, obawiam się, że mogę zapomnieć o całym świecie ;)

   Usuń
 3. Aż Ci zazdroszczę ! Jak mi eventin przysłał informację , to się ucieszyłam , bo pomyślałam ,że może Poznań , Łódź albo Wrocław , bo to blisko ale do Krakowa to od nas cała wyprawa więc tylko mogę się obejść smakiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no trzeba cały dzień liczyć a potem po nocy wracać. dla mnie ogromnym plusem jest koncert w sobotę, chociaż gdyby był w środku tygodnia to też zdecydowałabym się :)

   Usuń
 4. :) Będzie pięknie i głośno!
  akasza2

  OdpowiedzUsuń